Öppna TCGkollen
Conis OP05-104 – Awakening of the New Era

Conis OP05-104 – Awakening of the New Era

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Awakening of the New Era
Nummer
OP05-104
Sällsynthet
UC
Kortnummer
OP05-104
Färg
Yellow
Typ
Character
Kostnad
1
Kraft
0
Counter
2000
Attribut
Wisdom
Undertyper
Sky Island

Bevaka priset

Vi mejlar dig när kortet går under ditt målpris (just nu ca 1 kr). Gratis, inga betalningsuppgifter.

Du får ett mejl med en länk. När du klickar startar bevakningen och ett gratis konto skapas med adressen. Integritetspolicy

Korttext

[On Play] You may place 1 of your Stages at the bottom of your deck: Draw 1 card and trash 1 card from your hand.

Fler kort i Awakening of the New Era

Se alla 154 kort i Awakening of the New Era

Köp Awakening of the New Era förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Conis OP05-104 värt?

Ett ograderat Conis (OP05-104) från Awakening of the New Era är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Conis från?

Conis (OP05-104) kommer från Awakening of the New Era. Sällsyntheten är UC.

Hur säljer jag Conis?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.