Öppna TCGkollen
Gedatsu (Alternate Art) OP05-102_p1 – Awakening of the New Era

Gedatsu (Alternate Art) OP05-102_p1 – Awakening of the New Era

Marknadsvärde, ograderat
ca 16 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Awakening of the New Era
Nummer
OP05-102_p1
Sällsynthet
R
Kortnummer
OP05-102
Färg
Yellow
Typ
Character
Kostnad
5
Kraft
6000
Counter
1000
Attribut
Strike
Undertyper
Sky Island Vassals

Bevaka priset

Vi mejlar dig när kortet går under ditt målpris (just nu ca 16 kr). Gratis, inga betalningsuppgifter.

Du får ett mejl med en länk. När du klickar startar bevakningen och ett gratis konto skapas med adressen. Integritetspolicy

Korttext

[On Play] K.O. up to 1 of your opponent's Characters with a cost equal to or less than the number of your opponent's Life cards.

Fler kort i Awakening of the New Era

Se alla 154 kort i Awakening of the New Era

Köp Awakening of the New Era förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Gedatsu (Alternate Art) OP05-102_p1 värt?

Ett ograderat Gedatsu (Alternate Art) (OP05-102_p1) från Awakening of the New Era är värt ungefär 16 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Gedatsu (Alternate Art) från?

Gedatsu (Alternate Art) (OP05-102_p1) kommer från Awakening of the New Era. Sällsyntheten är R.

Hur säljer jag Gedatsu (Alternate Art)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.