Öppna TCGkollen
Wyper (Alternate Art) OP15-114_p1 – Adventure on Kami's Island

Wyper (Alternate Art) OP15-114_p1 – Adventure on Kami's Island

Marknadsvärde, ograderat
ca 48 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Adventure on Kami's Island
Nummer
OP15-114_p1
Sällsynthet
SR
Kortnummer
OP15-114
Färg
Yellow
Typ
Character
Kostnad
5
Kraft
6000
Counter
1000
Attribut
Ranged
Undertyper
Sky Island Shandian Warrior

Korttext

[On Play] You may turn 1 card from the top of your Life cards face-up: Give all of your opponent's Characters 2000 power during this turn. Then, K.O. all of your opponent's Characters with 0 power or less. [Activate: Main] [Once Per Turn] Give up to 1 rested DON!! card to 1 of your {Sky Island} type Leader or Character cards.

Fler kort i Adventure on Kami's Island

Se alla 201 kort i Adventure on Kami's Island

Köp Adventure on Kami's Island förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Wyper (Alternate Art) OP15-114_p1 värt?

Ett ograderat Wyper (Alternate Art) (OP15-114_p1) från Adventure on Kami's Island är värt ungefär 48 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Wyper (Alternate Art) från?

Wyper (Alternate Art) (OP15-114_p1) kommer från Adventure on Kami's Island. Sällsyntheten är SR.

Hur säljer jag Wyper (Alternate Art)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.