Öppna TCGkollen
Salome OP14-106 – The Azure Sea's Seven

Salome OP14-106 – The Azure Sea's Seven

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
The Azure Sea's Seven
Nummer
OP14-106
Sällsynthet
C
Kortnummer
OP14-106
Färg
Yellow
Typ
Character
Kostnad
3
Kraft
1000
Counter
1000
Attribut
Strike
Undertyper
Animal Amazon Lily

Bevaka priset

Vi mejlar dig när kortet går under ditt målpris (just nu ca 1 kr). Gratis, inga betalningsuppgifter.

Du får ett mejl med en länk. När du klickar startar bevakningen och ett gratis konto skapas med adressen. Integritetspolicy

Korttext

[Blocker] (After your opponent declares an attack, you may rest this card to make it the new target of the attack.) [Trigger] Play this card.

Fler kort i The Azure Sea's Seven

Se alla 200 kort i The Azure Sea's Seven

Köp The Azure Sea's Seven förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Salome OP14-106 värt?

Ett ograderat Salome (OP14-106) från The Azure Sea's Seven är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Salome från?

Salome (OP14-106) kommer från The Azure Sea's Seven. Sällsyntheten är C.

Hur säljer jag Salome?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.