Öppna TCGkollen
Drunken Dragon Bagua OP17-078 – The World's Strongest Warriors

Drunken Dragon Bagua OP17-078 – The World's Strongest Warriors

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
The World's Strongest Warriors
Nummer
OP17-078
Sällsynthet
C
Kortnummer
OP17-078
Färg
Purple
Typ
Event
Kostnad
2
Undertyper
The Four Emperors Animal Kingdom Pirates

Korttext

[Main] You may rest 2 of your DON!! cards and trash 2 cards from your hand: If your Leader has the {Animal Kingdom Pirates} type, add up to 3 DON!! cards as rested from your DON!! deck. [Counter] Up to 1 of your Leader or Characters gains +4000 power during this battle.

Fler kort i The World's Strongest Warriors

Se alla 169 kort i The World's Strongest Warriors

Köp The World's Strongest Warriors förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Drunken Dragon Bagua OP17-078 värt?

Ett ograderat Drunken Dragon Bagua (OP17-078) från The World's Strongest Warriors är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Drunken Dragon Bagua från?

Drunken Dragon Bagua (OP17-078) kommer från The World's Strongest Warriors. Sällsyntheten är C.

Hur säljer jag Drunken Dragon Bagua?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.