Öppna TCGkollen
Buggy (041) OP16-041 – The Time of Battle

Buggy (041) OP16-041 – The Time of Battle

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
The Time of Battle
Nummer
OP16-041
Sällsynthet
L
Kortnummer
OP16-041
Färg
Blue
Typ
Leader
Kraft
5000
Liv
5
Attribut
Slash
Undertyper
Buggy Pirates Impel Down

Korttext

[DON!! X1] [Once Per Turn] This effect can be activated when your {Impel Down} type Character card is removed from the field. Play up to 1 [Prisoner of Impel Down] card from your hand.

Fler kort i The Time of Battle

Se alla 155 kort i The Time of Battle

Köp The Time of Battle förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Buggy (041) OP16-041 värt?

Ett ograderat Buggy (041) (OP16-041) från The Time of Battle är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Buggy (041) från?

Buggy (041) (OP16-041) kommer från The Time of Battle. Sällsyntheten är L.

Hur säljer jag Buggy (041)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.