Öppna TCGkollen
Jewelry Bonney (100) OP13-100 – Carrying On His Will

Jewelry Bonney (100) OP13-100 – Carrying On His Will

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Carrying On His Will
Nummer
OP13-100
Sällsynthet
L
Kortnummer
OP13-100
Färg
Yellow
Typ
Leader
Kraft
5000
Liv
5
Attribut
Special
Undertyper
Bonney Pirates Egghead

Korttext

[Your Turn] [Once Per Turn] This effect can be activated when you play a Character with a [Trigger]. Give up to 2 rested DON!! cards to 1 of your Leader or Character cards.

Fler kort i Carrying On His Will

Se alla 174 kort i Carrying On His Will

Köp Carrying On His Will förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Jewelry Bonney (100) OP13-100 värt?

Ett ograderat Jewelry Bonney (100) (OP13-100) från Carrying On His Will är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Jewelry Bonney (100) från?

Jewelry Bonney (100) (OP13-100) kommer från Carrying On His Will. Sällsyntheten är L.

Hur säljer jag Jewelry Bonney (100)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.