Öppna TCGkollen
Shiryu OP09-088 – Emperors in the New World

Shiryu OP09-088 – Emperors in the New World

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Emperors in the New World
Nummer
OP09-088
Sällsynthet
UC
Kortnummer
OP09-088
Färg
Black
Typ
Character
Kostnad
3
Kraft
4000
Counter
2000
Attribut
Slash
Undertyper
Blackbeard Pirates

Bevaka priset

Vi mejlar dig när kortet går under ditt målpris (just nu ca 1 kr). Gratis, inga betalningsuppgifter.

Du får ett mejl med en länk. När du klickar startar bevakningen och ett gratis konto skapas med adressen. Integritetspolicy

Korttext

[DON!! x1] [When Attacking] You may trash 2 cards from your hand: Draw 2 cards.

Fler kort i Emperors in the New World

Se alla 159 kort i Emperors in the New World

Köp Emperors in the New World förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Shiryu OP09-088 värt?

Ett ograderat Shiryu (OP09-088) från Emperors in the New World är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Shiryu från?

Shiryu (OP09-088) kommer från Emperors in the New World. Sällsyntheten är UC.

Hur säljer jag Shiryu?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.