Öppna TCGkollen
Yasopp OP09-013 – Emperors in the New World

Yasopp OP09-013 – Emperors in the New World

Marknadsvärde, ograderat
ca 2 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Emperors in the New World
Nummer
OP09-013
Sällsynthet
R
Kortnummer
OP09-013
Färg
Red
Typ
Character
Kostnad
5
Kraft
6000
Counter
1000
Attribut
Ranged
Undertyper
Red-Haired Pirates

Korttext

[On Play] Up to 1 of your Leader gains +1000 power until the end of your opponent's next turn. [DON!! x1] [When Attacking] Give up to 1 of your opponent's Characters 1000 power during this turn.

Fler kort i Emperors in the New World

Se alla 159 kort i Emperors in the New World

Köp Emperors in the New World förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Yasopp OP09-013 värt?

Ett ograderat Yasopp (OP09-013) från Emperors in the New World är värt ungefär 2 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Yasopp från?

Yasopp (OP09-013) kommer från Emperors in the New World. Sällsyntheten är R.

Hur säljer jag Yasopp?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.