Öppna TCGkollen
Stussy (Parallel) OP07-085_p1 – 500 Years in the Future

Stussy (Parallel) OP07-085_p1 – 500 Years in the Future

Marknadsvärde, ograderat
ca 174 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
500 Years in the Future
Nummer
OP07-085_p1
Sällsynthet
SR
Kortnummer
OP07-085
Färg
Black
Typ
Character
Kostnad
9
Kraft
9000
Attribut
Special
Undertyper
CP0

Korttext

[On Play]You may trash 1 of your Characters: K.O. up to 1 of your opponent's Characters.

Fler kort i 500 Years in the Future

Se alla 151 kort i 500 Years in the Future

Köp 500 Years in the Future förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Stussy (Parallel) OP07-085_p1 värt?

Ett ograderat Stussy (Parallel) (OP07-085_p1) från 500 Years in the Future är värt ungefär 174 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Stussy (Parallel) från?

Stussy (Parallel) (OP07-085_p1) kommer från 500 Years in the Future. Sällsyntheten är SR.

Hur säljer jag Stussy (Parallel)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.