Öppna TCGkollen
Monkey.D.Luffy (033) OP07-033 – 500 Years in the Future

Monkey.D.Luffy (033) OP07-033 – 500 Years in the Future

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
500 Years in the Future
Nummer
OP07-033
Sällsynthet
UC
Kortnummer
OP07-033
Färg
Green
Typ
Character
Kostnad
5
Kraft
6000
Counter
1000
Attribut
Strike
Undertyper
Straw Hat Crew Supernovas

Korttext

If you have 3 or more Characters, your Characters with a cost of 3 or less other than [Monkey.D.Luffy] cannot be K.O.'d by your opponent's effects.

Fler kort i 500 Years in the Future

Se alla 151 kort i 500 Years in the Future

Köp 500 Years in the Future förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Monkey.D.Luffy (033) OP07-033 värt?

Ett ograderat Monkey.D.Luffy (033) (OP07-033) från 500 Years in the Future är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Monkey.D.Luffy (033) från?

Monkey.D.Luffy (033) (OP07-033) kommer från 500 Years in the Future. Sällsyntheten är UC.

Hur säljer jag Monkey.D.Luffy (033)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.