Öppna TCGkollen
Donquixote Doflamingo (029) OP05-029 – Awakening of the New Era

Donquixote Doflamingo (029) OP05-029 – Awakening of the New Era

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Awakening of the New Era
Nummer
OP05-029
Sällsynthet
UC
Kortnummer
OP05-029
Färg
Green
Typ
Character
Kostnad
7
Kraft
8000
Attribut
Special
Undertyper
Donquixote Pirates

Bevaka priset

Vi mejlar dig när kortet går under ditt målpris (just nu ca 1 kr). Gratis, inga betalningsuppgifter.

Du får ett mejl med en länk. När du klickar startar bevakningen och ett gratis konto skapas med adressen. Integritetspolicy

Korttext

[On Your Opponent's Attack][Once Per Turn] (1) (You may rest the specified number of DON!! cards in your cost area.): Rest up to 1 of your opponent's Characters with a cost of 6 or less.

Fler kort i Awakening of the New Era

Se alla 154 kort i Awakening of the New Era

Köp Awakening of the New Era förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Donquixote Doflamingo (029) OP05-029 värt?

Ett ograderat Donquixote Doflamingo (029) (OP05-029) från Awakening of the New Era är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Donquixote Doflamingo (029) från?

Donquixote Doflamingo (029) (OP05-029) kommer från Awakening of the New Era. Sällsyntheten är UC.

Hur säljer jag Donquixote Doflamingo (029)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.