Öppna TCGkollen
Monkey.D.Garp (002) OP02-002 – Paramount War

Monkey.D.Garp (002) OP02-002 – Paramount War

Marknadsvärde, ograderat
ca 4 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Paramount War
Nummer
OP02-002
Sällsynthet
L
Kortnummer
OP02-002
Färg
Red Black
Typ
Leader
Kraft
5000
Liv
4
Attribut
Strike
Undertyper
Navy

Bevaka priset

Vi mejlar dig när kortet går under ditt målpris (just nu ca 4 kr). Gratis, inga betalningsuppgifter.

Du får ett mejl med en länk. När du klickar startar bevakningen och ett gratis konto skapas med adressen. Integritetspolicy

Korttext

[Your Turn] When this Leader or 1 of your Characters is given a DON!! card, give up to 1 of your opponent's Characters with a cost of 7 or less -1 cost during this turn.

Fler kort i Paramount War

Se alla 154 kort i Paramount War

Köp Paramount War förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Monkey.D.Garp (002) OP02-002 värt?

Ett ograderat Monkey.D.Garp (002) (OP02-002) från Paramount War är värt ungefär 4 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Monkey.D.Garp (002) från?

Monkey.D.Garp (002) (OP02-002) kommer från Paramount War. Sällsyntheten är L.

Hur säljer jag Monkey.D.Garp (002)?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.