Öppna TCGkollen
Babanuki OP01-107 – Romance Dawn

Babanuki OP01-107 – Romance Dawn

Marknadsvärde, ograderat
ca 1 kr
Källa: TCGplayer, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.
Spel
One Piece Card Game
Set
Romance Dawn
Nummer
OP01-107
Sällsynthet
C
Kortnummer
OP01-107
Färg
Purple
Typ
Character
Kostnad
5
Kraft
7000
Counter
1000
Attribut
Ranged
Undertyper
Animal Kingdom Pirates SMILE

Korttext

NULL

Fler kort i Romance Dawn

Se alla 154 kort i Romance Dawn

Köp Romance Dawn förseglat

Om priset

Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.

Vanliga frågor

Vad är Babanuki OP01-107 värt?

Ett ograderat Babanuki (OP01-107) från Romance Dawn är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Skicket påverkar priset mycket.

Vilket set kommer Babanuki från?

Babanuki (OP01-107) kommer från Romance Dawn. Sällsyntheten är C.

Hur säljer jag Babanuki?

De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.