
Forest 266 – Edge of Eternities
Marknadsvärde, ograderat
ca 11 kr
Källa: Cardmarket, omräknat till kronor med fast kurs. Uppdateras dagligen.- Marknadspris (Cardmarket)
- 11 kr
- Foil
- 13 kr
- Spel
- Magic: The Gathering
- Set
- Edge of Eternities
- Nummer
- 266
- Sällsynthet
- Common
- Typ
- Basic Land — Forest
- Illustratör
- Adam Paquette
Korttext
({T}: Add {G}.)
Andra versioner av Forest i Edge of Eternities
Fler kort i Edge of Eternities
Köp Edge of Eternities förseglat
Om priset
Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från Cardmarket och räknas om till kronor med fast kurs.
Vanliga frågor
Vad är Forest 266 värt?
Ett ograderat Forest (266) från Edge of Eternities är värt ungefär 11 kr enligt Cardmarket, omräknat till kronor. Foilversionen ligger på ungefär 13 kr. Skicket påverkar priset mycket.
Vilket set kommer Forest från?
Forest (266) kommer från Edge of Eternities, som släpptes 1 augusti 2025. Sällsyntheten är Common.
Hur säljer jag Forest?
De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.
Forest
Forest
Forest
Watery Grave
Plains
Island
Swamp
Mountain
Plains
Plains
Island
Island
Swamp
Swamp