
Attack of the Vine! 202 – Attack of the Vine!
- Marknadspris (TCGplayer)
- 1 kr
- Foil
- 4 kr
- Spel
- Disney Lorcana
- Set
- Attack of the Vine!
- Nummer
- 202
- Sällsynthet
- Rare
- Bläck
- Steel
- Kostnad
- 6
- Typ
- Action
- Illustratör
- Max Ulichney
Bevaka priset
Vi mejlar dig när kortet går under ditt målpris (just nu ca 1 kr). Gratis, inga betalningsuppgifter.
Du får ett mejl med en länk. När du klickar startar bevakningen och ett gratis konto skapas med adressen. Integritetspolicy
Korttext
Your Floodborn characters gain Resist +2 and can challenge ready characters this turn. (Damage dealt to them is reduced by 2.)
Fler kort i Attack of the Vine!
The Vine - Towering Stalk197 · ca 3 kr
Cower Before Me!198
We'll Save Our Village199
Look What You've Done200 · ca 1 kr
You Broke My Smolder201 · ca 1 kr
Windstorm203 · ca 3 kr
Discarded Armor204 · ca 1 kr
The Weedwhacker205
Absorbing Bloom206 · ca 1 kr
Vine Entrance - Ominous Passageway207 · ca 2 kr
Jasmine - Vine Expert208 · ca 20 kr
Köp Attack of the Vine! förseglat
Om priset
Marknadsvärdet gäller ett ograderat kort i normalt skick. Slitna kort säljs för mindre och graderade kort har en egen marknad. Priset kommer från TCGplayer och räknas om till kronor med fast kurs.
Vanliga frågor
Vad är Attack of the Vine! 202 värt?
Ett ograderat Attack of the Vine! (202) från Attack of the Vine! är värt ungefär 1 kr enligt TCGplayer, omräknat till kronor. Foilversionen ligger på ungefär 4 kr. Skicket påverkar priset mycket.
Vilket set kommer Attack of the Vine! från?
Attack of the Vine! (202) kommer från Attack of the Vine!, som släpptes 17 juli 2026. Sällsyntheten är Rare.
Hur säljer jag Attack of the Vine!?
De flesta i Sverige säljer lösa kort på Tradera. Ta bra bilder på fram- och baksida, ange skicket ärligt och skicka kortet i plastficka och toploader.